Olaszország 2-1-re verte Angliát a világbajnokságon debütáló mérkőzésén

Mindenki úgy ítélte meg, hogy "kiváló mérkőzés, osztályban és nagylelkűen játszva: tegnap este Olaszország 2-1-re verte Angliát a világbajnokság bemutatkozó mérkőzésén". Annak ellenére, hogy a Manaus stadionban magas volt a páratartalom, sokan féltek, és Buffon hiánya ellenére megsérült, Olaszország hazavitte az első, kiváló eredményt, Marchisio góljával a 35 "percben, kiváló passzban. Pirlo, a kiváló igazgató az egész játékot.

© web

Mindössze két perc múlva, 37 "-nél megérkezett a hidegzuhany: Olaszország egy pillanatra elterelte a figyelmét, és az angol Sturridge Rooney passzából gólt szerzett, megverte kapusunkat, Sirigu -t. A játék az első félidő vége felé húzódott, csak néhány villanás és Balotelli kísérlete, időről időre rámutat az ellenfél félidejében.

Lásd még

Piercing nevek: a testdíszítés ábécéje

Tetoválás a fül mögött: új csábító fegyver?

A folytatáskor a formáció nem változik. És ez működik, mert már 50 évesen Candrevának szüksége van egy keresztre a kapu alatt Balotelli számára, aki könnyedén szerez Olaszország második gólját. Aztán persze Olaszország nyugodt és nem túl agresszív játékba kezd, hogy megtartsa az eredményt.És minden csendesen haladna, ha nem lenne szabad szabadrúgás, amelyet Pirlora bíztak, aki eltalálja a keresztlécet, és megközelíti a harmadik gólt, amely soha nem érkezik meg. kiváló 2-1, itt az ideje, hogy szembenézzünk Costa Ricával, június 20-án, pénteken, frissen az Uruguay-féle favorit elleni hihetetlen győzelemtől, 3-1-re legyőzve.